Category Archives: Таємниці Сивого Знахара

Цілюща Сила Серця

Ви, напевне, помітили, що все, про що говорить Дід, на перший погляд є дуже простим. Але, чи то є так?
Одним чистим одягом подолати тяжке захворювання? Не фантастика? Не брехня?
Можливо, в цьому є якась таємниця?

— Чи є таємниця? — лукаво посміхаючись, перепитав дідусь. — Є, синку, тільки таємниця ця ще простіша, ніж мої практичні поради. Таємниця — в цілительній Силі Серця.
— Пам’ятаю, ми про це вже говорили.
— Так-так, говорили, а ти вже встиг забути, раз запитуєш мене знову. Так, мої поради та рецепти зовсім не мають сили в руках хитрої та нещирої людини, людини непорядної та з нечистою совістю. Вони магічні тільки в руках доброї та щирої Душі, і ще більш могутні в подумках справедливого Духу. Адже, як я вже казав, лікувати можна не тільки силою Чистої Душі, але й силою справедливої Творчої Думки. Духом. Волею…
— І діє це тільки при щирому підході? Continue reading

Share Button

Таємничий Острів

— Чи існує Острів Буян?
— Острів Буян, чи Тридев’яте Царство Тридесяте Государство, чи Білозір’я…
Рухається, не відстаючи від Землі.
Невидима простим оком Країна Таємниць ніколи не відстає від Землі…
— Де вона, Країна Таємниць?
— Між Місяцем та Землею. В центрі Вісімки. Дев’ятка.
— Як туди потрапити?
— Сновидіння — одна із стежин…
— А в реалії?
— Стати Воїном Духу.
Воїн Духу йде впевненою свідомою стежкою в цю Загадкову та Непізнану Країну…
І не більше… Не поспішайте, подумайте. Про Країну Таємниць — розмова попереду…

EYLOOK0

Share Button

Наповнення Силою

В розмовах з учнем дідусь часто згадував про те, що Знахарі, Козаки-характерники, чи Воїни Духу, як він їх називав, харчуються виключно Силою. Що це таке? З чого складається та Сили? Як її готувати? Та й чи правду каже дід?.. Чи не казка? Continue reading

Share Button

Кожному Своє

— Дідусю, мені цікава Ваша думка відносно вегетеріанства.
— Як ти впевнився, дід не відмовляється від м’яса. Та й ти, я бачу, не відмовляєшся.
Вегетаріанство… Бачив, як одягаються темношкірі взимку у Києві? А чим вони харчуються? Чи є серед них такі, хто всю зиму їсть самі банани?
Ця тема актуальна й цікава, адже багато “розумників” схиляють нас, слов’ян, до вегетаріанства… Якщо послідувати цьому, то від нас нічого не зостанеться…
Пускаючись в “словесні пустопляси” про користь та шкоду тієї чи іншої кухні, люди забувають про те, що кожній кліматичній зоні притаманна своя їжа. Чудернацько у спеку взуватися в гумові чоботи, а в дощ — у домашні лапті. Не менш безтолково та чудернацько “об’їдатись” в пустелі жирами, а на Півночі їсти одні банани та апельсини.
— Їжа має бути відповідною до клімату проживання? Continue reading

Share Button

Коли Болить Голова, удар по Нозі

Зміни, зміни, зміни…
Вони необхідні нам як повітря, як враження, як їжа…

— Пам’ятаєш, синку, я розповів тобі про користь Поступу, користь Змін?
— Коли наводили приклад про прозорість води гірського струмка?
— Так. Тоді я в поясненні опирався на прозорість гірського потоку. Струмок підказує ще одну необхідність як умову чистого природнього існування. Що це за необхідність? — Це, Друже мій, необхідність періодичної зміни зовнього оточення,.. подібно до коливання маятника.
— Один з грецьких філософів, не пам’ятаю хто, сказав: “Коли болить голова, вдар себе по нозі”. Я також помічав, що різкий миттєвий біль може згладити хронічний прояв хвороби.
— Цей принцип стосується не тільки зняття болю. Таким же чином знімається і фізична, і емоційна, і розумова втома.
— Зміна діяльності? Continue reading

Share Button

Магнат

Студента дивувало, що часто до дідусевого двору «підкатували» шикарні іномарки, і “круті” хлопці з дорогими барсетками в руках підходили до дідуся, з повагою віталися, після чого усамітнювалися на довгий час. Наче і не хворі: на вигляд здорові, сильні та красиві. Що їм потрібно було? Чим міг дідусь їм допомогти???
Терпець урвався хлопцеві і запитав він про це у дідуся.

— Чи знаєш ти, синку, значення слова “Магнат”?
— Заможна людина, власник особистих значних капіталів…
— А про походження цього слова не розмірковував?
— Судячи з вашого питання, є зв’язок зі словом “магія”? Continue reading

Share Button

Суд Честі

Приємно, навіть дуже приємно їздити з дідом на риболовлю. Лісове озеро знаходиться далеко, і тому для такої подорожі дід іноді використовує свій всюдихід — саморобний автомобіль. Не так часто це буває, адже дідусь полюбляє ходити пішки.
Навіщо тоді йому автомобіль? — спитаєте Ви. Дідусеві до вподоби спілкування з металом і, на його думку, автомобіль — це живий механізм; дружба зі стихією Земля… Continue reading

Share Button

Друзі

— Вибачте, що повторююсь, але я не можу погодитися з одним з Ваших тверджень про вдячність. Ви кажете, що всім і завжди потрібно дякувати навіть за найменшу послугу. Невже і друзям потрібно платити за допомогу?
— Людина, яка співпрацює з Силою, не бажає бути боржником. Інакше будь-яка невиконана обіцянка або ж невіддячена послуга десь на шляху стане перепоною. Людина на шляху до Знання мусить бути легкою та чистою!
— Але друзі?!?
— Воїн духу не має ні друзів, ні ворогів, тому що всі для нього є як друзями, так і ворогами… Але поки ти цього не сприймеш…
— Мені б хотілось зрозуміти, чому так. Continue reading

Share Button

Дерево Життя

— Дідусю, а чому лікування накладанням рук необхідно починати саме з впливу на печінку?
— Печінка — Дерево Життя. В печінці відбувається Алхімія… Пам’ятаєш, нещодавно ми практикували з губкою? Печінка — це і є губка, в якій розщеплюються чужерідні сили та синтезуються в сили власного організму.
— В цьому щось є: навіть своєю текстурою печінка схожа на губку.
— Будь-який індивідуальний організм починається з печінки. В неї вливається як безпосередньо розщеплене фізичне, так і ефірне живлення. І тільки після алхімічного синтезу в печінці ця їжа готова до того, щоб бути прийнятою всіми клітинами організму. Різноманітні алергії, висипи на тілі, свербіж — ознаки порушення роботи печінки. По стану нігтів та сухожиль судять про стан печінки, про її алхімічні здібності.
— Чи будь-які висипання на шкірі говорять про порушення печінки?
— Ні, не всі. Гнійничкові висипання свідчать про порушення функцій підшлункової залози, або про “слабкість” крові, порушення легеневого обміну.
— Що таке “слабка кров”?
— Ми будемо говорити про це пізніше, розглядаючи роботу легенів. Зараз не відволікайся від знайомства з роботою печінки. І завжди пам’ятай, що причина будь-яких алергій — це нездатність печінки синтезувати, перестроювати всі чужерідні білки, що приходять з кров’ю з кишечника.
— А до чого тут нігті та зв’язки?
— За таке питання я б поставив тобі “двійку” з фізиології! Фібрили, що створюють зв’язки у всьому організмі, це що, не білок??? Слабка печінка неспроможна задовольняти запити зв’язок, від того зв’язки і страждають, а людина часто травмується. Особливо сильно страждає від того хребет.
— Від частих випадань дисків та ущемлень нервових корінців?
— Бачу, що ти не вдумуєшся, коли читаєш книжки. Нічого особливого я тобі зараз не відкриваю, — все це ти мусив знати! Будь уважним, і знай, що Євангеліє можна прочитати в будь-якій газеті, лише уважно навчись бачити інформацію!
— Добре, визнаю свою неуважність. Думаю, більш важливо знати, як лікувати печінку.
— Не знаючи причини та механізму хвороби — ти всього лише учень, що помиляється!!! Знаючи причину хвороби та її механізм — ти вже Майстер, здатний зусиллям волі призупинити розвиток захворювання. Ніколи не думай, що не потрібно Знати!!! Як лікувати, питаєш? А що ти робив з губкою?
— Вижимав брудну воду.
— Саме таким чином і починають роботу з печінкою. Наклавши руку на область печінки, ти “примушуєш” її зігрітись і витиснути з себе всі відходи в жовчний міхур, а з нього в кишечник.
— Це не небезпечно?
— Якщо жовчний міхур заповнений камінням, то потрібно робити це обережно, не поспішаючи, в декілька сеансів по 10-20 хвилин, не більше. Але в будь-якому випадку це особливої небезпеки не несе. Це кращий спосіб. Рука ближче всього до печінки; вони товаришують. Печінка — дерево, рука — гілка цього дерева.
— Але ж не всі можуть лікувати за допомогою накладання рук?
— Чому не всі? Я вже казав, що коли в твоєму в серці є бажання допомогти, то твоя рука може зробити це; залишається лише покласти її на хворе місце! Але якщо немає впевненості в своїх силах, то можна використовувати інші методи.
— Наприклад?
— Тепла ванна зранку та сливовий сік на тщесерце. В обід та ввечері — відваром трави Цикорій. “Петрові батоги”, як називають в народі… Тільки ніколи не слід забувати того правила, що охоловший відвар — безкорисний як ліки! Пити тільки свіжий та теплий!
— А що ще може допомогти? Якщо, наприклад, немає можливості прийняти ванну?
— Може замінити її, навіть дуже успішно, теплий пісок в мішечку, або краще — піджарений овес. Теплий мішочок з піском чи вівсом прикладають зранку до печінки і тримають його там хвилин із тридцять. Але це, синку, слабше, ніж рука хорошого Майстра. Тому обов’язково навчись використовувати тепло своєї руки, і побачиш, як багато успіхів в лікувальній практиці тобі це принесе.
— Я маю право ці поради використовувати в своїй практиці?
— А чому ні? Я сам всім це раджу. Але тільки “сам на сам”! Ніколи не розкидайся порадами, бо постраждаєш так, як і Молодший брат в притчі, що я розповідав! Жаль тільки, що люди ледачі по своїй природі і навіть такі прості речі не можуть виконати через ті ж лінощі! Їм зручніше “проковтнути” таблетку, сісти й чекати на чудо. Та не подумали про те, що тим «лікуванням» ще більше послаблюють свою і без того слабку печінку! З часом печінка таких людей перетворюється на такий собі камінь-ракушняк, з якого будують будинки. Відходи та солі з ліків і їжі заповнюють печінку ледачої людини, і вона стає твердою, як скам’яніла губка, наповнена свіжим розчином гіпсу. Через деякий час ти її вже не стиснеш! Нелегко лікувати таку печінку… Continue reading

Share Button

Еліксир Здоров’я

Учень нашого Діда вже давно нетерпляче чекав нагоди випитати у дідуся одну з його таємниць: спосіб приготування Звіробійного Масла, за допомогою якого він творив чудеса зцілення від різноманітних недугів.
Здалеку приїздять до дідуся люди; і багато хто з них саме задля придбання Чарівного Масла.
В чому його секрет? Чому дідусь не ділиться цим секретом? Чи не гуманніше дати людям рецепт? Continue reading

Share Button