Category Archives: Знахар

Криниця Відродження

Моринці, Черкаська область. В яру біля хатини, де народився Тарас Шевченко, вирішили ми з Станіславом Суржко викопати Криницю (бо у старій не було ні краплини води). Погодили ідею з місцевим головою Євгенієм, і взялись за справу восени 2017 року.
Зимою вже пили воду – Чисту та Смачну!

кр01кр02кр03

 

 

 

А весною вода полилась через верх!!! Ото було чудо!!!

кр04кр05кр06

 

 

 

Влітку 2018 Криниця була оформлена. Володимир Пилат, засновник бойового Гопака, подарував чашку та тарілку від глуховських Козаків. Тарілку поцупили швидко, а чашка – до сих пір на місці (червень 2019).

кр08кр09кр11

 

 

 

А в цьому році я зробив маленькі репортажі від Кринички-Джерела та помістив їх у YouTube:

1-Слова Станіслава про Шлях до Джерела
2-Дмитро набирає Води

На екскурсію до музею приїхали Діти, У спеку попити Живої води – то Чудово!!!
3-Дітки біля Криниці 1
4-Дітки біля Криниці 2

Про цілющі властивості Води з цього Джерела – Віктор Омелянович, цілитель з Києва, 85 років, і репродукція його Ікони – теж поруч з Криницею…
5-Дід Віктор біля Джерела

 

Share Button

Бальзам Гриневича

Докладніше про Бальзами Гриневича читати тут

Medicinal-Herbs

Share Button

Практичне використання “Бальзамів Гриневича”

(Автор – Богдана Гриневич) – 4

Великою помилкою у розвитку медицини останніх століть було відмежування від методики цілісного оздоровлення людини. Як ми вже розглядали, Парацельс першим виділив хімічні речовини, які є активними елементами тих чи інших лікарських рослин. І з того часу почали вже акцентувати увагу не на цілісній дії фітотерепії, а на певних діючих елементах тої чи іншої рослини. З того часу й пішов справжній занепад давнішньої науки про цілісне здоров’я людини. Адже стали лікувати наслідки, а не причину.

Medicinal-Herbs

Приклад сьогоднішнього дня: гіпертонія. Хвороба, яка є наслідком порушення функціонування кров’яних судин та їх зашлакування продуктами обміну. Ніякого справжнього лікування медицина офіційна не дає, окрім того, що тільки бореться лише з проявом цієї хвороби — підвищенням кров’яного тиску. Ось тому немає надії у такого хворого: він, як наркоман, на все життя стає залежним від пилюль, та не поправляється, а лише з часом має використовувати все сильніші і дорожчі ліки, а хвороба стає все тяжчою… Continue reading

Share Button

Фармакотерапевтичні властивості Лікарських Рослин

(Автор – Богдана Гриневич) – 3

Ми розглянули основні діючі речовини лікарських рослин. Тепер розглянемо їх корисні властивості для людини.

Перша форма використання лікарських рослин — трав’яні чаї. Головна дія таких чаїв — здатність діючих речовин розчинятися в воді та входити в кров’яне русло через органи травлення. Кожна лікарська рослина має свої особливості у використанні, та гололовне, що вони роблять — це очисна функція завдяки своїй здатності допомагати організму виводити з нього продукти метаболізму через сечу і жовч.

Існують певні умови приготування таких чаїв. Тільки правильно приготовлений чай містить оптимальну кількість активних речовин. Чай потрібно готувати з відповідної дози сировини і води, нагрітої до температури, якої потребує дана активна речовина.

4389161-88244-herb-and-essential-oil

Перш за все, декілька слів щодо дозування сировини. Поширена неправильна думка про те, що з великої кількості сировини можна приготувати більш діючий чай. Висока концентрація активних речовин може спричинити дію, протилежну до очікуваної, і зашкодити хворому. Тому не слід збільшувати кількість сировини при готуванні чаю вище дози, перевіреної і підтвердженої на практиці. Слід запам’ятати, що повна чайна ложка (не переповнена) містить 1,5 — 2 грами чайного збору. Столова ложка містить близько 5 грамів чайного збору. Continue reading

Share Button

Короткі відомості про Діючі Речовини

(Авторка – Богдана Гриневич) – 2

Носіями терапевтичної дії лікарських рослин являються деякі хімічні речовини, які містяться в цих рослинах і являють собою продукти життєвих процесів — метаболізму, обміну речовин в рослинних організмах. Активні речовини можна розділити на речовини, які мають активну фізіологічну дію на живі організми.

herbaloil1

Алкалоїди — це продукти обміну речовин переважно деяких зелених рослин, які характеризуються наявністю азоту в молекулі, а також в багатьох випадках сильною токсичною дією на живий організм. Як правило, в рослинах вони зв’язані у вигляді солей органічних кислот, які рідко зустрічаються в вільному вигляді. Більшість алкалоїдів — прозорі кристалічні речовини без запаху, чутливі до підняття температури, при якій вони розпадаються. Рідко в рослині представлений тільки один алкалоїд, звичайно це буває комплекс хімічно об’єднаних речовин. Як правило, алкалоїди містяться в усіх органах рослин, але перш за все в органах з високою активністю обміну речовин. Continue reading

Share Button

З історії використання Лікарських Рослин

(Автор – Богдана Гриневич) – 1

romash

Первісні люди, освоюючи місця проживання, досліджували й місцеву флору, знаходячи для себе рослини, які мали як цілющі, так і смертоносні властивості. Так і з’явились перші ліки.

Перш за все люди боролись з відчуттям болі… Для знеболювання та підвищення життєдіяльності населення Східної Азії використовувало чай, Африки — каву та горіхи кола, Центральної Америки — листя мате, індіанці Амазонки — гуарану. Згодом у всих цих рослин було знайдено об’єднуючу речовину — алкалоїд кофеїн. Так завдяки природній спостережливості, перевіреній роками та тисячоліттями народній мудрості починаються витоки предмету фітотерапії.

Continue reading

Share Button